CS025M470E5APE50V00A
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
CS025M470E5APE50V00A
Description
-55℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 25V 47uF 5.4mm 6.3mm 90mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS