CS035M4R7C5APE50V00A
MFR.Part #
CS035M4R7C5APE50V00A
Description
-55℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 27mA@10kHz 35V 4.7uF 4mm 5.4mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS