CS050M220E5APE50V00A
MFR.Part #
CS050M220E5APE50V00A
Description
-55℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 5.4mm 50V 6.3mm 72mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS