CK025M471G10PE50V00A
MFR.Part #
CK025M471G10PE50V00A
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 735mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS