SD025M102G20PKKKS00R
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
SD025M102G20PKKKS00R
JLCPCB Part #
C317889
Package
Plugin
Description
1.35A@100kHz 1000uF 2000hrs@105℃ 25V 55mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS