CD010M220C06PE50V00A
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
CD010M220C06PE50V00A
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 22uF 4mm 6mm 80mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS