CD006M220C06PE50V00A
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
CD006M220C06PE50V00A
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 4mm 6.3V 6mm 90mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS