CK035M470E5APKKKV00R
MFR.Part #
CK035M470E5APKKKV00R
JLCPCB Part #
C2935118
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35V 47uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS