HG025M470D11TKKKSOOR
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
HG025M470D11TKKKSOOR
JLCPCB Part #
C707901
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 25V 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS