HB400M4R7F12TKKKSOOR
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
HB400M4R7F12TKKKSOOR
JLCPCB Part #
C707911
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 4.7uF 400V 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS