CS035M221G10PE50V00A
MFR.Part #
CS035M221G10PE50V00A
Description
-55℃~+85℃ 10mm 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 35V 855mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS