RCR664DNP-220L
MFR.Part #
RCR664DNP-220L
JLCPCB Part #
C5863417
Package
Plugin,D=6mm
Description
130mΩ 22uH 960mA ±15% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS