RCR664DNP-270L
MFR.Part #
RCR664DNP-270L
JLCPCB Part #
C6171283
Package
Plugin,D=6mm
Description
180mΩ 27uH 870mA ±15% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS