RCR664DNP-120L
MFR.Part #
RCR664DNP-120L
JLCPCB Part #
C6378727
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.18A 12uH 91mΩ ±15% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS