CDEIR8D38FNP-6R3NC
MFR.Part #
CDEIR8D38FNP-6R3NC
JLCPCB Part #
C2455745
Package
SMD,8x8mm
Description
24.5mΩ 4.1A 5.3A 6.3uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS