CDRH10D60BT150NP-4R7NC
MFR.Part #
CDRH10D60BT150NP-4R7NC
JLCPCB Part #
C17501794
Package
SMD,10.3x10mm
Description
12mΩ 4.7uH 8.5A 8.8A AEC-Q200 ±30% SMD,10.3x10mm Power Inductors ROHS