RCH895NP-561K
MFR.Part #
RCH895NP-561K
JLCPCB Part #
C2454555
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.01Ω 300mA 400mA 560uH ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS