CDRH80D65BT150NP-150MC
MFR.Part #
CDRH80D65BT150NP-150MC
JLCPCB Part #
C2595986
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
15uH 3.16A 3.55A 35mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS