RCR1010NP-121M
MFR.Part #
RCR1010NP-121M
JLCPCB Part #
C2455444
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.1A 1.4A 120uH 155mΩ ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS