RCH1216BNP-470M
MFR.Part #
RCH1216BNP-470M
JLCPCB Part #
C6641975
Package
Plugin,D=12.5mm
Description
3.2A 4.3A 47uH 56mΩ ±20% Plugin,D=12.5mm Power Inductors ROHS