RCR110DNP-271L
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCR110DNP-271L
JLCPCB Part #
C5846603
Package
Plugin,D=10mm
Description
270uH 360mΩ 670mA ±15% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS