RCR1010NP-221M
MFR.Part #
RCR1010NP-221M
JLCPCB Part #
C2455465
Package
Plugin,D=10mm
Description
1A 1A 220uH 250.5mΩ ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS