RCR1010NP-470M
MFR.Part #
RCR1010NP-470M
JLCPCB Part #
C6378723
Package
Plugin,D=10mm
Description
102.1mΩ 2.2A 2.2A 47uH ±20% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS