RCH110BNP-471K
MFR.Part #
RCH110BNP-471K
JLCPCB Part #
C5720616
Package
Plugin,D=10mm
Description
470uH 650mΩ 670mA ±10% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS