RCR1010NP-271M
MFR.Part #
RCR1010NP-271M
JLCPCB Part #
C2455461
Package
Plugin,D=10mm
Description
270uH 360.5mΩ 950mA 950mA ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS