RCR1010NP-471M
MFR.Part #
RCR1010NP-471M
JLCPCB Part #
C2455451
Package
Plugin,D=10mm
Description
470uH 599mΩ 720mA 720mA ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS