CDRH4D22NP-470NC
MFR.Part #
CDRH4D22NP-470NC
JLCPCB Part #
C17313200
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
380mA 47uH 500.4mΩ 820mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS