RCH895NP-3R8M
MFR.Part #
RCH895NP-3R8M
JLCPCB Part #
C2454542
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
16.4mΩ 2.7A 3.8uH 4.1A ±20% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS