CTCH895F-100M
MFR.Part #
CTCH895F-100M
JLCPCB Part #
C5603540
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
10uH 2.6A 40mΩ ±20% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS