RCH855NP-100M
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH855NP-100M
JLCPCB Part #
C5862950
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.3A 10uH 2.5A 70mΩ ±20% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS