CDR7D43MNNP-180NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDR7D43MNNP-180NC
JLCPCB Part #
C17357159
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.6A 18uH 3.05A 93.6mΩ ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS