CDRH104RNP-180NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH104RNP-180NC
JLCPCB Part #
C225049
Package
SMD,10.2x10mm
Description
18uH 3.1A 3.25A 51mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS