RCH855NP-332K
MFR.Part #
RCH855NP-332K
JLCPCB Part #
C5862958
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
140mA 15.9mΩ 3.3mH 68mA ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS