CDRH3D11HPNP-2R2NC
MFR.Part #
CDRH3D11HPNP-2R2NC
JLCPCB Part #
C17428423
Description
1.15A 1.6A 143mΩ 2.2uH ±25% 1515 Power Inductors ROHS