RCH855NP-330K
MFR.Part #
RCH855NP-330K
JLCPCB Part #
C5846451
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.4A 170mΩ 33uH 670mA ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS