CD43NP-270MC
MFR.Part #
CD43NP-270MC
JLCPCB Part #
C17322168
Package
SMD,4.5x4mm
Description
27uH 522mΩ 620mA ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS