CLS6D28NP-4R7NC
MFR.Part #
CLS6D28NP-4R7NC
JLCPCB Part #
C17213270
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
2.1A 2.4A 4.7uH 47mΩ ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS