CTCH895F-221K
MFR.Part #
CTCH895F-221K
JLCPCB Part #
C5580876
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
220uH 380mΩ 640mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS