RCH875NP-332K
MFR.Part #
RCH875NP-332K
JLCPCB Part #
C7039050
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
10.6Ω 150mA 3.3mH 95mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS