CR43NP-120MC
MFR.Part #
CR43NP-120MC
JLCPCB Part #
C2455272
Package
SMD-4P,4.8x4.3mm
Description
12uH 210mΩ 970mA ±20% SMD-4P,4.8x4.3mm Power Inductors ROHS