CDRH4D18NP-120NC
MFR.Part #
CDRH4D18NP-120NC
JLCPCB Part #
C17356157
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
12uH 210mΩ 560mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS