CR43NP-150MC
MFR.Part #
CR43NP-150MC
JLCPCB Part #
C2453109
Package
SMD-4P,4.8x4.3mm
Description
15uH 235mΩ 850mA ±20% SMD-4P,4.8x4.3mm Power Inductors ROHS