CR43NP-100MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CR43NP-100MC
JLCPCB Part #
C2639100
Package
SMD-4P,4.8x4.3mm
Description
1.04A 10uH 182mΩ ±20% SMD-4P,4.8x4.3mm Power Inductors ROHS