RCH654NP-6R2M
MFR.Part #
RCH654NP-6R2M
JLCPCB Part #
C6378572
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.44A 6.2uH 72mΩ ±20% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS