CDR125NP-471MC
MFR.Part #
CDR125NP-471MC
JLCPCB Part #
C2639473
Package
SMD,12.6x11.6mm
Description
-15%~+20% 1.2Ω 470uH 480mA SMD,12.6x11.6mm Power Inductors ROHS