CDRH4D14LDNP-101MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH4D14LDNP-101MC
JLCPCB Part #
C2454623
Package
SMD,4.6x4.6mm
Description
1.1Ω 100uH 160mA 160mA ±20% SMD,4.6x4.6mm Power Inductors ROHS