CLS6D28NP-1R2NC
MFR.Part #
CLS6D28NP-1R2NC
JLCPCB Part #
C17641214
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
1.2uH 21mΩ 4.4A 4A ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS