CDRR157NP-471MC
MFR.Part #
CDRR157NP-471MC
JLCPCB Part #
C17569453
Package
SMD,18.5x15mm
Description
1Ω 470uH 600mA 900mA ±20% SMD,18.5x15mm Power Inductors ROHS