CY1770AT125DS-5R6MC
MFR.Part #
CY1770AT125DS-5R6MC
JLCPCB Part #
C3029011
Package
SMD,17.5x17mm
Description
23.5A 4.45mΩ 5.6uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,17.5x17mm Power Inductors ROHS