CDRH4D14LDNP-100MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH4D14LDNP-100MC
JLCPCB Part #
C17587080
Package
SMD,4.6x4.6mm
Description
1.08A 10uH 135mΩ 520mA ±20% SMD,4.6x4.6mm Power Inductors ROHS